MŪSU TRENERI

Ēriks AnnuškānsĒriks Annuškāns 

Kluba "Neguss" dibinātājs un prezidents (WKF V dans). Ar karatē cīņu nodarbojas no 1980. gada. Atestējies Latvijas Fiz.kult. un Sporta institūtā 1989.gadā. Ilgus gadus pasniedz tuvcīņas un pilnkontakta karatē cīņu Jūrmalas spēka struktūrām. 2001. gadā ieguvis pedagoģijas maģistra grādu (Daugavpils pedagoģiskais institūts). Vairākus gadus bijis Latvijas karatē federācijas ģenerālsekretārs. Pašlaik vada tuvcīņas un karatē treniņus pieaugušajiem. 
 
Nodarbību laikus skatieties šeit

 
 
Viktors RadčenkoViktors Radčenko
Melnā josta I dans. 
Pašlaik vada karate nodarbības bērniem un pieaugušajiem, kā arī kikboksa nodarbības.
Nodarbību laikus skatieties šeit
 
Jurijs IļjinsJurijs Iļjins 

Vispieredzējušākais mūsu kluba treneris (WKF II dans). Ar karatē sāka nodarboties 70.gados, bija viens no pirmajiem, kas sāka nodarboties ar karatē Jūrmalā. Treneris ar vairāk nekā 30 gadu trenera stāžu, vadījis treniņus spēka struktūrām un bērnu karatē grupām. Pašlaik vada karatē nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem. 

Nodarbību laikus skatieties šeit
 
 
Gunārs BulsGunārs Buls

C kat. Karatē treneris (WKF II dans), kluba "Neguss" instruktors kopš tā dibināšanas 1995.gadā. Trenē lielākās karate grupas klubā "Neguss". Liela pedagoģiskā darba pieredze, no 1985. gada strādā par skolotāju Jūrmalas Valsts ģimnāzijā- ieguvis pedagoģijas Maģistra grādu.  Pašlaik vada karatēnodarbības dažādās vecuma un līmeņu grupās. 

Nodarbību laikus skatieties šeit
 
 
 
Sergejs Lukačs
   Sergejs Lukačs

Y.I.K.F. III Dans. Trenējies un attestējies Vācijā pie trenera Otto Rumana. 
Par treneri strādā vairāk kā 20 gadus. Kluba "Neguss" karatē izlases treneris.
Vada karatē, full contact karate (mma) treniņus.

Nodarbību laikus skatieties šeit  

                
 
                                     
Edgars StrēlisEdgars Strēlis
B kat. Karatē treneris (Y.I.K.F. II Dans). Ar karatē cīņas mākslu nodarbojas kopš 1995.gada, kā trenera palīgs bija darbojies 3 gadus, un kopš 2006.gada vada treniņus savās grupās. 2010.gadā absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju, iegūstot pedagoģijas akadēmisko Maģistra grādu sporta zinatnē, kā arī 2008.gadā ieguvis izglītības un sporta darba speciālista, visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja un vecākā karatē trenera kvalifikāciju. Vada karatē treniņus bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

Nodarbību laikus skatieties šeit  


Ēriks Annuškāns Jevgēnijs Skorobogatovs

C kat. Karatē treneris (Y.I.K.F. I Dans)
 Nodarbību laikus skatieties šeit
Cinas makslas